www.cvonline.hu

Kereskedelmi ügyintéző

  • A hirdetés 513 napja lejárt

Kozmetikai termékek nemzetközi kereskedelmével foglalkozó cég megbízható

munkatársat keres hosszú távra.

Feladatok:

  • a külföldi partnerek megrendeléseinek ügyintézése
  • a megrendelések fogadása, a megrendelt áru összekészítése
  • számlázási, szállítmányozási, vámkezelési ügyintézés
  • napi kapcsolattartás a külföldi partnerekkel
  • esetleges reklamációk kezelése

Feltételek:

  • középfokú végzettség
  • hasonló munkaterületen szerzett tapasztalat
  • az angol nyelv középszintű ismerete szóban és írásban

Amit kínálunk:

  • fiatalos csapat
  • hosszú távú munkalehetőség

Munkavégzés helye: Budapest IX. kerület

Jelentkezni fényképes önéletrajz beküldésével lehetséges, fizetési igény megjelölésével az alábbi email címen.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Asszisztencia / Adminisztráció
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol