www.cvonline.hu

Kereskedelmi ügyintéző

  • A hirdetés 555 napja lejárt

Az IKR Agrár Kft. pályázatot hirdet

Kereskedelmi ügyintéző munkakör betöltésére

Követelmények:

               - közgazdász és/vagy logisztikus végzettség

               - kereskedelmi szakközépiskola

               - pályakezdő, gyakornok jelentkezését is várjuk

               - angol vagy német nyelvtudás

               - jó kommunikációs készség

               - önálló munkavégzés

               - gyorsaság

               - precízség

               - stressz tűrő képesség

               - csapatba való gyors beilleszkedés

Magyar nyelvű, fényképes önéletrajzát és motivációs levelét az E-mail cím megjelenítése e-mail címre vagy 2943 Bábolna, IKR Park hrsz. 890. humánpolitikai osztályra várjuk a pozíció megjelölésével.