www.cvonline.hu

Kereskedelmi Ügyintéző

  • A hirdetés 439 napja lejárt

Kozmetikai termékek nemzetközi kereskedelmével foglalkozó cég megbízható, dinamikus

munkatársat keres.

Feladatok:

  • a külföldi partnerek megrendeléseinek ügyintézése
  • a megrendelések fogadása, a megrendelt áru összekészítése
  • számlázási, szállítmányozási, vámkezelési ügyintézés
  • napi kapcsolattartás a külföldi partnerekkel
  • a reklamációk kezelése

Feltételek:

  • középfokú végzettség
  • hasonló munkaterületen szerzett 2-3 éves tapasztalat
  • az angol nyelv középszintű ismerete szóban és írásban

Amit kínálunk:

  • fiatalos csapat
  • munkatapasztalat piacvezető cégnél
  • előrejutási lehetőség

Munkavégzés helye: Budapest IX. kerület

Jelentkezni fényképes önéletrajz beküldésével lehetséges, fizetési igény megjelölésével az alábbi e-mail címen.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő