www.cvonline.hu

Kereskedelmi ügyintéző

  • A hirdetés 747 napja lejárt

Munkatársat keresünk

kereskedelmi ügyintézői

munkakörbe.

Feladatok:

  • kapcsolattartás belföldi és külföldi cégekkel, levelezés, fordítás
  • árajánlatok, prezentációk készítése
  • menedzsment támogatása

Elvárások:

  • felsőfokú közgazdasági/ gazdasági/ agrármérnöki végzettség
  • angol nyelvismeret felsőfokú szinten és egy másik nyelv (olasz/német/spanyol/francia) ismerete min. középfokú szinten
  • önállóság
  • precizitás
  • rugalmasság
  • kreativitás
  • önálló munkavégzésre és csapatmunkára való képesség
  • számítógépes programok (Word, Excel, Powerpoint) felhasználói szintű ismerete.

Előny

  • másik idegen nyelv (német, francia, olasz, spanyol) ismerete
  • hasonló területen szerzett tapasztalat
Helyek Hajdú-Bihar
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Asszisztencia / Adminisztráció
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Spanyol, Német, Olasz, Francia, Angol