www.cvonline.hu

Kereskedelmi ügyintéző

Man at Work Kft.

Hozzáadva: 2017.06.22.
Jelentkezési határidő: 2014.04.17.
Hirdetés azonosító: 781390

Feladatok:

  • Vevői megrendelések rögzítése, ügyintézése
  • Vevői kapcsolattartás, megrendelések nyomon követése
  • Fuvarszervezés
  • Kiszállítások ellenőrzése
  • Reklamációk fogadása
  • Együttműködés a helyi és a külföldi társosztályokkal

Elvárások:

  • Közgazdász végzettség
  • Pályakezdők jelentkezését is várjuk!
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Releváns szakmai tapasztalat előny
  • MS Office kiváló ismerete
  • Kiváló kommunikációs készség
  • Analitikus gondolkodás
  • Precíz, pontos munkavégzés
  • Csapatmunkára való képesség

A munkáltató ajánlata:

  • Versenyképes bérezés
  • Áprilisi munkakezdés
  • Fél évre szóló munkalehetőség
  • Sokrétű feladatkör

A munkavégzés helye:

Balatonfűzfő

A munkáltató profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. szigetelőanyag gyártó és forgalmazó partnere részére toboroz és kölcsönöz főállású munkatársakat.

A jelentkezés módja:

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el magyar és angol nyelvű önéletrajzait a E-mail cím megjelenítése e-mail címre.

A levél tárgyában feltétlenül tüntesse fel a pozíció nevét és a pozícióhoz tartozó RE-906-os referenciaszámot!

A részletekről érdeklődni lehet Rojkó Eszternél a 20/278-5661-es mobilszámon.

(Magán-munkakölcsönzői nyilvántartási szám: 3440/2001.)

(Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014.)

(Magán-munkaközvetítői nyilvántartási szám: 1237/2001.)
(Munkaerő-kölcsönzői nyilvántartási szám: 3440/2001.)
(Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014.; NAIH-85575/2015.)
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Régió Veszprém
Minimális tapasztalat -
Szükséges iskolai végzettség -
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő Teljes munkaidő