www.cvonline.hu

Kereskedelmi ügyintéző

  • Ez az állásajánlat 1 napon belül lejár

Több mint 20 éve a magyar piacon lévő szerszám
nagykereskedelemmel foglakozó
magyar tulajdonú cég

KERESKEDELMI  ÜGYINTÉZŐ

munkatársat keres budapesti, XIV. kerületi munkahelyre

Elvárások :

  • min. középfokú végzettség
  • hasonló területen szerzett szakmai gyakorlat
    (ügyfélszolgálati / ügyintézői)
  • kiváló kapcsolatteremtő és kommunikációs készség
  • megbízhatóság, lojalitás
  • jó problémamegoldó képesség, gyorsaság

Feladatok:

  • ügyintézői feladatok: számlázás, rendelésfelvétel, készlet nyilvántartás, kapcsolattartás partnerekkel, vevőszolgálati tevékenység, stb.

Angol nyelvtudás előnyt jelent. Hosszú távú munkalehetőséget kereső, megbízható és elkötelezett személyek jelentkezését várjuk, önéletrajzzal és nettó fizetési igény megjelölésével a lenti e-mail címre.

Munkavégzés helye Budapest XIV. kerület
Kategória Értékesítés / Kereskedelem, Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Régió Budapest, Pest