www.cvonline.hu

Kereskedelmi Ügyintéző

  • A hirdetés 74 napja lejárt

Ultrahang gél és ultrahang zselé gyártásával és értékesítésével foglalkozó, magyar tulajdonú vállalkozás

munkatársat keres, azonnali kezdési lehetőséggel.

Téged keresünk, ha a multi nem a te világod, és olyan helyen szeretnél dolgozni, ahol megbecsülik a munkádat. Összetartó csapat vagyunk, így csak olyanok jelentkezését várjuk, akikre hosszú távon is számíthatunk.

Feladatok:

  • bejövő telefonos ügyfél érdeklődés fogadása meglévő és új partnerektől
  • email-ben érkező ajánlatkérések, megrendelések kezelése
  • egyedi igények felmérése, árajánlatok készítése
  • visszaigazolások, számlák kiállítása
  • ügyféladatbázis naprakészen tartása CRM-rendszerben
  • segédkezés rendezvények szervezésénél, részvétel nemzetközi kiállításokon
  • riportok és kimutatások készítése
  • értékesítési anyagok angolnyelvre való fordítása

Elvárások:

  • magabiztos angolnyelv-tudás szóban és írásban egyaránt (a napi munkavégzéshez elengedhetetlen)
  • minimum 3 év kereskedelmi tapasztalat export területen
  • Word, Excel, PowerPoint ismeret
  • alap szintű online marketing ismeret (hírlevelek készítése és kiküldése marketinges támogatással)
  • megnyerő és barátságos személyiség
  • képesség az önálló és csapatban való munkavégzésre
  • nyitottság az új dolgokra, tanulási hajlandóság

Amit kínálunk:

  • versenyképes, bejelentett alapfizetés + forgalom utáni bónusz
  • szakmai segítség és támogatás a napi munkavégzéshez
  • szakmai fejlődés és idővel előmeneteli lehetőség
  • kellemes, energikus munkahelyi környezet

Munkavégzés helye:

  • Budapest, II. kerület

Jelentkezni fényképes, szakmai önéletrajzzal – bérigény megjelölésével – a lenti e-mail címen, 2016. november 5-ig lehet.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő