www.cvonline.hu

KERESKEDELMI ÜGYINTÉZŐ

  • A hirdetés 504 napja lejárt

Az ETA HUNGARY Kft. kereskedelmi területre
új munkatársat keres az alábbi pozícióba.

KERESKEDELMI ÜGYINTÉZŐ / Kereskedelmi asszisztens

Feladat:

  • A cég kereskedelmi tevékenységének támogatása
  • Bejövő telefonok fogadása, ügyfelekkel történő egyeztetés
  • A külföldi tulajdonosokkal történő kapcsolattartás
  • Szállítói megrendelések feldolgozás
  • Statisztikák, kimutatások készítése
  • Dokumentumok rendszerezése, iktatása
  • Értékesítő munkájának segítése
  • Egyéb adminisztratív feladatok

Elvárások:

  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Az állás betöltéséhez angol nyelvtudás szükséges
  • Középfokú végzettség
  • Magabiztos felhasználói szintű számítógépes ismeretek (Word, Excel)
  • Precíz, önálló, felelősségteljes munkavégzés
  • Talpraesettség, jó kommunikációs készség

Előny:

  • Felsőfokú végzettség

Amit kínálunk:

  • Nemzetközi háttér
  • Folyamatos fejlődési lehetőség
  • Bejelentett alkalmazotti munkaviszony

Munkavégzés helye: XI. Budapest

Amennyiben a hirdetés felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el MAGYAR és ANGOL nyelvű fényképes szakmai önéletrajzát!

Helyek Budapest
Pest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Értékesítés / Kereskedelem
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol