www.cvonline.hu

Kereskedelmi ügyintéző

  • A hirdetés 321 napja lejárt

Debreceni székhelyű kisvállalkozás orvosi eszköz gyártás, javítás, fejlesztés profillal

Kereskedelmi ügyintézőt

keres felvételre azonnali munkakezdéssel beszerzési és marketing feladatok ellátására.

Elvárásaink:

  • kereskedelmi vagy közgazdasági végzettség
  • marketing képesítés
  • legalább középfokú, aktív (írott és beszélt) angol nyelvtudás
  • magas szintű számítógépes felhasználói ismeretek
  • precíz, minőségi munkavégzés

Előny lehet:

  • belföldi, export beszerzésben szerzett tapasztalat
  • reklám, marketing feladatokban való jártasság

Ajánlatunk egy stabil, megbízható munkahely, modern, igényes környezetben.

Jelentkezést fényképes önéletrajz formájában várunk a végzettséget igazoló bizonyítványok csatolásával e-mailben az alábbi e-mail címre.

Helyek Hajdú-Bihar
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Értékesítés / Kereskedelem
Marketing / Reklám / Média / PR
Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol