www.cvonline.hu

Kereskedelmi ügyintéző

Get Work Trend Kft

Hozzáadva: 2017.06.21.
Hirdetés azonosító: 1048882
AMIRE NÁLUNK SZÁMÍTHATSZ
  • karriercéljaid szem előtt tartó tanácsadás
  • számos álláslehetőség
  • lehetőség valami új megismerésére
AMIT MI NYÚJTUNK
  • felkészítünk a sikeres pályázatra
  • szakértelmünket a kezedbe helyezzük
  • kellemes légkörben fogadunk

Szeretnéd szakmai pályádat megalapozni, vagy fejlődésedet tovább folytatni egy nemzetközi háttérrel rendelkező, sikeres múltra visszatekintő,  a hazai textilipar élvonalában szereplő cégnél?

Ha a jövőben hozzájárulhatnál közös sikerhez egy olyan csapat tagjaként:

  • ahol hozzád hasonló gondolkodású, elhivatott, kreatív, tanulékony, kitartó, lelkes szakemberek dolgoznak
  • melynek tagjai büszkék arra, amit csinálnak
  • akiknek végzett munkájuk egyben a küldetésük is

Ha a sajátodnak tekinted az alábbi kompetenciákat:

  • pro-aktív szemlélet
  • szervezőkészség, képesség egy gyorsan változó közegben való munkavégzésre
  • magabiztos felhasználói szintű számítógépes ismeret
  • jó fogalmazási készség, és magabiztos helyesírás
  • önálló, precíz munkavégzés
  • konfliktus tűrő képesség, csapatmunkára képesség

Ha elfogadod, amit kínálunk:

  • egy sikeres nemzetközi cég stabil háttere
  • felelősségteljes munkát végző, lendületes csapat
  • inspiráló munkakörnyezet

akkor várjuk az önéletrajzodat és motivációs leveledet a hirdetes@getworkhu e-mail címre.

A jelentkezésedet egészítsd ki:

  • végzettséget igazoló dokumentumokkal
  • korábbi munkahelyen végzett feladatokkal

Előnyt jelent:

  • felsőfokú iskolai végzettség
  • szállodai/turisztikai területen szerzett tapasztalat
  • kereskedelmi területen szerzett tapasztalat

 Munkavégzés helye: Budapest

ELÉRHETŐSÉGEINK:
Get Work Trend Kft. 1023 Budapest, Árpád fejedelem útja 31.
www.getwork.hu
TERÜLETI IRODÁINK: Kecskemét • Körösladány • Mátészalka • Miskolc • Nyírbátor • Szerencs • Tatabánya