www.cvonline.hu

KERESKEDELMI ÜGYINTÉZŐ

  • A hirdetés 506 napja lejárt

Külföldi tulajdonban lévő, kereskedelemmel foglalkozó cég új munkatársat keres

pozícióba

Feladat:

  • A cég kereskedelmi tevékenységének támogatása
  • Bejövő telefonok fogadása, ügyfelekkel történő egyeztetés
  • A külföldi tulajdonosokkal történő kapcsolattartás
  • Szállítói megrendelések készítése
  • Szállítás szervezés
  • Számlázás
  • Értékesítő munkájának segítése
  • Egyéb adminisztratív feladatok

Elvárások:

  • Az állás betöltéséhez magabiztos angol nyelvtudás szükséges
  • Középfokú végzettség
  • Magabiztos felhasználói szintű számítógépes ismeretek (Word, Excel)
  • Precíz, felelősségteljes munkavégzés
  • Talpraesettség, jó kommunikációs készség

Előny:

  • Fuvarszervezői tapasztalat
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Felsőfokú végzettség

Amit kínálunk:

  • Nemzetközi háttér
  • Folyamatos fejlődési lehetőség

Bejelentett alkalmazotti munkaviszony.

Munkavégzés helye: XI. Budapest

Amennyiben a hirdetés felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el MAGYAR és ANGOL nyelvű fényképes szakmai önéletrajzát az alábbiakban olvasható e-mail címre 2016.05.29.-ig!

Helyek Budapest
Pest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Értékesítés / Kereskedelem
Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol