www.cvonline.hu

Kereskedelmi ügyintéző

  • A hirdetés 369 napja lejárt

Munkatársat keresünk

kereskedelmi ügyintézői

munkakörbe.

Feladatok:

  • kapcsolattartás belföldi és külföldi cégekkel, levelezés, fordítás
  • árajánlatok, prezentációk készítése
  • menedzsment támogatása

Elvárások:

  • felsőfokú végzettség
  • tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • precizitás
  • rugalmasság
  • kreativitás
  • önálló munkavégzésre és csapatmunkára való képesség
  • számítógépes programok (Word, Excel, Powerpoint) felhasználói szintű ismerete.

Előny:

  • másik idegen nyelv (német, francia, olasz, spanyol) ismerete
  • hasonló területen szerzett tapasztalat

Jelentkezését az alábbi e-mail címre várjuk.

Helyek Hajdú-Bihar
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Értékesítés / Kereskedelem
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő