www.cvonline.hu

KERESKEDELMI ÜGYINTÉZŐ

  • A hirdetés 554 napja lejárt

Budapest XIII. kerületében működő cégcsoport

munkatársat keres,

2016. január 11-ei munkakezdéssel, főállásban történő foglalkoztatással

A munkakörbe tartozó feladatok:

  • számlák rögzítése egy saját fejlesztésű programban
  • bevételek rögzítése pénztárgépzáró szalagok alapján
  • mindennapi kapcsolattartás a boltvezetőkkel, szállítókkal
  • statisztikák előkészítése
  • könyvelési anyag előkészítése, raktári készlet kezelése
  • irodai archiválások
  • egyéb dokumentációk készítése (riportok)

Elvárások:

  • Minimum középfokú iskolai végzettség
  • Hasonló munkakörben szerzett néhány éves tapasztalat
  • Könnyen beilleszkedő személyiség
  • Csapatszellem
  • Felelősségteljes munkavégzés
  • Monotonitástűrés
  • Precizitás és szervező képesség, prioritások kezelni tudása
  • Kiváló kommunikációs és problémamegoldó képesség
  • Terhelhetőség, dinamikus, energia-teljes munkavégzés

Fényképes szakmai önéletrajzokat várunk nettó fizetési igény megjelölésével.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Asszisztencia / Adminisztráció
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő