www.cvonline.hu

Kereskedelmi ügyintéző / Sales support

  • A hirdetés 103 napja lejárt

Donghua Hungary Kft.

A világ egyik legnagyobb görgőslánc gyárának Kelet Közép Európáért felelős leányvállalata

keres új munkatársat dinamikusan fejlődő irodai csapatába,

munkakörbe

Feladatok:

  • Komplett üzletmenet lebonyolítása meglévő szerződések alapján
  • Kiemelkedően jó kapcsolat kialakítása partnerekkel, ügyfelekkel, vevőkkel
  • Teljes termékpaletta értékesítése a meglévő vevőkörnek
  • Megrendelések fogadása, visszaigazolása, teljesítése
  • Szállítóktól a termékek, szolgáltatások megrendelése, átvétele
  • Reklamációs esetek kezelése, intézése
  • Csapatépítő és tudásbővítő képzéseken való részvétel és önképzés

További vagy helyettesítési feladatok lehetnek még:

  • Raktári dolgozók munkájának szervezése, ellenőrzése és segítése
  • Fuvarok szervezése
  • Irodai, ügyviteli adminisztráció végzése

Elvárások:

  • Csapatmunka
  • Számítógép felhasználói szintű ismerete (Word, Excel, Outlook)
  • Írásbeli és szóbeli tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Minimum középfokú végzettség
  • Kiváló kommunikációs készség, barátságos fellépés
  • Nagy teherbírás, pontosság

Előny:

  • Német, szlovák, ukrán, orosz, szerb, román, szlovén, horvát nyelvtudás
  • Görgős láncok műszaki ismerete
  • Szakirányú végzettség
  • Gépgyártásban szerzett tapasztalat
  • Ipari gépalkatrészek területén szerzett tapasztalat
  • Mezőgazdasági alkatrész kereskedelemben, mezőgazdasági gép kereskedelemben vagy görgősláncok kereskedelmében szerzett releváns tapasztalat
  • SAP jártasság

Amit kínálunk:

  • Kiemelkedő, versenyképes jövedelem
  • Minden eszközt és támogatást, ami a sikeres munkához szükséges
  • Dinamikus, családias csapat, rugalmas munkavégzés
  • Karrier, továbblépési lehetőség

Munkavégzés helye: Budaörs

A cégről bővebben: Link megjelenítése

Helyek Budaörs
Budapest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció > Ügyintéző
Értékesítés / Kereskedelem
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol