www.cvonline.hu

Kereskedelmi ügyintéző munkatárs

  • A hirdetés 532 napja lejárt

A Wet Wipe Kft. hazai vezető gyártója a babatörlő, frissítő, intim, kozmetikai, háztartási, fertőtlenítő,
antibakteriális, higiéniai, optikai és ipari törlőkendő szegmensnek.

Miskolci székhelyére keres

Kereskedelmi ügyintéző munkatársat

Feladatai:

  • árajánlatok készítése, szerződések előkészítése
  • adminisztrációs feladatok ellátása
  • kapcsolattartás partnerekkel
  • forgalmi célok elérésében való aktív közreműködés
  • új piaci lehetőségek feltárása, kiemelten az export növelése

Elvárásaink:

  • felsőfokú végzettség és min. 2 év hasonló területen szerzett tapasztalat
  • magabiztos angol nyelvtudás
  • kiemelkedő kommunikációs és együttműködési képesség
  • rugalmasság, kreativitás és célorientált munkavégzés
  • szokásos PC programok magabiztos kezelése

 Előny:

  • FMCG területen szerzett gyakorlat
  • multinacionális cégeknél szerzett gyakorlat
  • közgazdasági végzettség, külkereskedelmi tapasztalat

Amennyiben felkeltettük érdeklődését győzzön meg minket, hogy Ön a megfelelő jelölt számunkra! Kíváncsian várjuk, milyen többletértékkel tud hozzájárulni csapatunk sikeréhez. Önéletrajzát részletes szakmai önéletrajzzal a Jelentkezés gombra kattintva várjuk.

Helyek Borsod-Abaúj-Zemplén
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol