www.cvonline.hu

Kereskedelmi ügyintéző gyakornok

Mind-Diák Szövetkezet
Hozzáadva: 2016.12.24.
Hirdetés azonosító: 1066864
lejárt

Diákmunka = szakmai tapasztalatszerzés, pénzkereseti lehetőség, rugalmas munkaidő, biztonságos munkavégzés. Neked mi a fontos? A Mind-Diák Szövetkezetnél ezt mind megtalálod. Diák tagjaink két évtized alatt több mint 2000 partnerünknél bizonyíthatták rátermettségüket. Legyél Te a következő!

Jelenleg szerszám kis- és nagykereskedelemmel foglalkozó partnerünk részére keresünk kereskedelmi ügyintéző gyakornokot.

Feladatok:

  • Az értékesítés és a projekt manager munkájának támogatása
  • Árajánlatok bekérése a beszállítóktól és elkészítése az ügyfeleink részére
  • Új beszerzési források felkutatása, beszállítók versenyeztetése, kiválasztása
  • Rendelések feldolgozása, beszerzés
  • Raktár készlet kezelése
  • Kiszállítások megszervezése, koordinálása
  • Kapcsolattartás az ügyfelekkel, beszállítókkal, értékesítőkkel, reklamációk kezelése
  • Beszámolók és jelentések elkészítése

Elvárások:

  • Magabiztos számítástechnikai ismeretek (Word, Excel)
  • Csapatjátékos hozzáállás mellett képesség az önálló munkavégzésre
  • Középfokú műszaki vagy gazdasági végzettség vagy ilyen irányú, folyamatban lévő felsőfokú tanulmányok
  • Kiváló kommunikációs és problémamegoldó készség
  • Terhelhetőség

Előnyt jelent:

  • Felsőfokú végzettség, diploma
  • Műszaki beállítottság
  • Min. középfokú nyelvismeret (német vagy angol nyelv)
  • Releváns szakmai tapasztalat
  • Raktárkészlet kezelő és számlázó programok ismerete
  • B kategóriás jogosítvány

Hosszú távú munkalehetőség, átlag feletti bérezéssel.

Fejlődési és előrelépési lehetőség, kölcsönös elégedettség esetén a tanulmányok után főállású pozíció betöltésére is van lehetőség.

Amennyiben felkeltettük érdeklődésedet, jelentkezz!