www.cvonline.hu

Kereskedelmi ügyintéző, beszerző

  • Company_icon DGA Kft
  • Location_icon Devecser, Veszprém
  • Mentés
  • Az álláshirdetés 19 napja lett aktiválva

Veszprém megyei telephelyű, tervezéssel, gyártással és acélkereskedelemmel foglalkozó DGA Gép-gyártó és Automatizálási Kft. több mint 50 éves múlttal rendelkezik. A Kft. fő profilja az acélszerkezetek, hegesztett gépalkatrészek és egyedi gépek gyártása különböző ipari felhasználási területekre. A terme-lési- és piaci igények növekedése miatt hosszútávra munkatársakat keres az alábbi pozícióra:

Feladatok:

  • Kereskedelmi anyagok, szerelési és rezsianyagok beszerzése.
  • Kapcsolattartás beszállítókkal, magyar és német nyelvterületen, telefonon és e-mailen.
  • Személyes találkozók, tárgyalások lebonyolítása beszállítókkal.
  • Ártárgyalások, áralkuk bonyolítása, céges célkitűzések alapján.
  • A termelés beszerzési igényeinek folyamatos figyelemmel kísérése, ellátásának biztosítása.
  • Előrejelzések és megrendelések készítése, egyeztetése a beszállítók felé.
  • Nyitott rendelések nyomon követése, határidők betartatása a beszállítókkal.
  • Kapcsolattartás a társosztályokkal.

Elvárások:

  • Csapatban történő, de önálló munkavégzés.
  • Német nyelv tárgyalás szintű ismerete szóban és írásban egyaránt.
  • Dinamikus, terhelhető, határozott, magas belső motivációval rendelkező személyiség, beszerzői szemléletmód.
  • Műszaki végzettség, vagy gyártói környezetben szerzett tapasztalat, alapszintű rajzolvasási készség.
  • Számítógép és MS Office felhasználói szintű ismerete.

Előnyök:

  • Beszerzői tapasztalat.
  • Bármely vállalatirányítási rendszerben megszerzett tapasztalat.
  • Angol nyelvismeret

Amit cserébe adunk:

  • Hosszú távú, biztos munkalehetőség egy dinamikusan fejlődő cégnél.
  • Fiatal, lendületes csapat.
  • Versenyképes juttatási csomag.

Munkavégzés helye: Devecser

Amennyiben úgy gondolja, Ön a mi emberünk, töltse ki online kérdőívünket az allas.somlo.hu oldalon

További információ a hirdető cégről: Link megjelenítése

Helyek Devecser
Veszprém
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció > Adminisztrációs asszisztens, Adminisztrátor, Ügyintéző
Beszerzés / Logisztika / Szállítás > Logisztikai asszisztens
Értékesítés / Kereskedelem > Értékesítési asszisztens, Kereskedelmi asszisztens
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Német