www.cvonline.hu

Kereskedelmi ügyintéző (05:00-13:00)

  • Company_icon Ship’s Supply Budapest Kft.
  • Location_icon XVII. kerület, Pest, Budapest
  • Mentés
  • Az álláshirdetés 13 napja lett aktiválva

Budapest 18.kerületi húsnagykereskedésbe keresünk

Kereskedelmi ügyintéző

munkatársat.

Feladatok:

  • rendelésfelvétel
  • beszerzés
  • készletgazdálkodás
  • adminisztratív teendők
  • számlázás

Munkaidő:

  • hétfőtől-péntekig 05:00-13:00 óráig

Elvárások:

  • minimum középfokú iskolai végzettség
  • jó kommunikációs- és problémamegoldó készség
  • proaktivitás
  • Microsoft Word és Excel középszintű ismerete szükséges

Előny:

  • vállalatirányítási rendszer ismerete
  • angol nyelvtudás

Jelentkezéseket fényképes önéletrajzzal, rövid bemutatkozással a lenti e-mail címre várjuk.

Helyek XVII. kerület
Pest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció > Adminisztrációs asszisztens, Adminisztrátor, Ügyintéző
Beszerzés / Logisztika / Szállítás > Logisztikai asszisztens, Szállítási ügyintéző
Értékesítés / Kereskedelem > Értékesítési asszisztens, Kereskedelmi asszisztens
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű