www.cvonline.hu

Kereskedelmi ügyintéző – Debrecen

  • A hirdetés 281 napja lejárt

Magyarország piacvezető higiéniai termékeket gyártó és forgalmazó cége

keres munkatársat

kereskedelmi ügyintéző /Debrecen/

munkakörbe

Feladatok:

  • beérkező rendelések feldolgozása
  • raktárkezelés
  • fuvarszervezés
  • telefonos és személyes ügyfél kiszolgálás
  • értékesítés aktív támogatása, elősegítése
  • számlázás, számlareklamáció kezelése
  • vevői kintlévőségek kezelése
  • szerződés nyilvántartás vezetése, kezelése
  • meglévő vevőkkel való folyamatos kapcsolattartás

Elvárások:

  • kereskedelmi területen szerzett tapasztalat
  • ügyfélkezelésben szerzett gyakorlat
  • minimum középfokú végzettség
  • MsOffice alkalmazások magabiztos ismerete (excel, word)
  • magas fokú önállóság, pontosság, megbízhatóság
  • kiváló kommunikációs készség

Előny:

  • pénzügyi végzettség
  • angol nyelvtudás
  • vállalatirányítási rendszerek kezelésében szerzett gyakorlat

Amit kínálunk:

  • főállású munkaviszony
  • hosszú távú munkalehetőség
  • kulturált munkakörülmények
  • stabil, nemzetközi háttér

Munkavégzés helye:
Debrecen

A fényképes önéletrajzokat, fizetési igény megjelölésével a lenti email címre várjuk. Jelentkezésében kérjük, hogy hivatkozzon a pozíció teljes megnevezésére („kereskedelmi ügyintéző - Debrecen”).

Jelentkezési határidő:
2016.október 16.

Helyek Debrecen
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Értékesítés / Kereskedelem
Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő