www.cvonline.hu

Kereskedelmi területi és biztosítási munkatárs

PROHUMAN

Hozzáadva: 2017.04.28.
Hirdetés azonosító: 853393

Nemzetközi pénzintézet megbízásából keresünk munkatársat az alábbi munkakörbe:

Feladatok:
  • Hitelintézet ügyfeleinek személyes felkeresése,
  • teljes körű ügyfél tájékoztatás,
  • ügyfelek részére történő kölcsön-kihelyezés,
  • hátralékos ügyfelek kezelése, behajtási feladatok,
  • hatékony ügyfélkezelés: meglévő ügyfélkör fejlesztése, ügyfélkör bővítés,
  • biztosítási termékek közvetítése,
  • kölcsön-kihelyezéshez köthető teljes körű adminisztráció,
  • kapcsolattartás a közvetlen felettessel és fiókirodákkal.
Elvárások:
  • Felsőfokú végzettség,
  • erkölcsi bizonyítvány,
  • értékesítési véna,
  • magas szintű ügyfélközpontúság,,
  • felhasználó szintű számítástechnikai ismeretek,
  • kiváló kommunikációs és gyors problémamegoldó készség,
  • hivatalos, üzleti életnek megfelelő megjelenés.
Előny:
  • biztosításközvetítői tevékenység végzéséhez szükséges szakképesítés, középfokú végzettség
  • PSZÁF (biztosításközvetítői hatósági vizsga)
  • B kategóriás jogosítvány,
  • hasonló munkakörben szerzett tapasztalat (értékesítés /személyes ügyfélszolgálat).
Amit kínálunk:
  • Azonnali kezdés, határozatlan idejű hosszú távú munkalehetőség,
  • kötetlen munkarend, rugalmas időbeosztás,
  • heti 20 órás munkavégzés,
  • fix alapbér + egyéb juttatások,
  • irodában, illetve külső helyszíneken történő munkavégzés,
  • támogató, fiatalos csapat.
Munkavégzés helye:
  • Budapest
Egyéb:
  • Munkavégzés helye: Budapest- budai kerületek és heti egy nap, irodában töltött munkavégzés
  • Munkaidő: H-P, heti 20 órás munkavégzés.
Kapcsolat:
Jelentkezni fényképpel ellátott önéletrajzzal az E-mail cím megjelenítése email címen keresztül a megpályázandó munkakör tárgy mezőben történő megnevezésével. Referencia szám: KT-01