www.cvonline.hu

Kereskedelmi termékdizájn menedzser

  • A hirdetés 1039 napja lejárt

A Szerencsejáték Zrt. újonnan megalakult Interaktív Kereskedelmi Osztályára keres - a jelenlegi és jövőbeli termékei internetes piacra viteléhez internetes

kereskedelmi termékdizájn menedzsert.

Feladata az internetes kereskedelemhez kapcsolódó különböző funkcionális területek egységes dizájn stratégiájának meghatározása és megvalósítása. Részt vesz az internetes kereskedelmi részstratégia meghatározásában, egységesíti az internetes értékesítési platformok, kreatív koncepciók, internetes kereskedelmi promóciók, website-ok, webshop-ok, mobil és közösségi alkalmazások, email sablonok bannerek és kommunikációs és kereskedelmi hirdetések dizájnját, segíti a specifikációk elkészítését, és részt vesz a kereskedelmi projektek végrehajtásában. Előkészíti és felügyeli az új termékek és szolgáltatások egységes piaci bevezetését.

Feladatai:

  • Részvétel az internetes kereskedelem üzleti terveinek kialakításában, aktualizálásában
  • Egységes termékdizájn részstratégia meghatározása
  • Előkészíti az egységes internetes kereskedelmi platformok és eszközök kialakítását
  • Specifikálja és felügyeli a kreatív koncepciók, internetes promóciók, website-ok, mobil és közösségi alkalmazások, e-dm sablonok kialakítását, piacra vitelét
  • Fejlesztési igények összegyűjtése, termékdizájn specifikációk elkészítése
  • Előkészíti az internetes kereskedelemmel kapcsolatos kutatásokat
  • Kapcsolattartás az üzleti területekkel, ügynökségekkel
  • Új fejlesztési ötletek, játékos észrevételek feldolgozása, értékelése
  • Projekt dokumentáció készítése
  • Státusz riportok, prezentációk készítése

Elvárások

  • 5-10 éves szakmai tapasztalat
  • strukturált, komplex gondolkodás és jó rendszerező készség
  • UX, GFX, szövegírói affinitás, szépérzék, stílusérzék
  • Ügyfélközpontú, friss - online szemléletmód
  • Ismeri az online trendeket, megoldásokat
  • Kiváló kommunikáció szóban és írásban egyaránt
  • Rendkívüli igényesség az önállóan ellátandó feladatok terén
  • Pontos, megbízható munkavégzés, az új ismeretekre való nyitottság, rugalmasság és csapatban való munkavégzés
  • Projektmenedzsment ismeretek
  • Felsőfokú végzettség
  • Bejegyzés-mentes erkölcsi bizonyítvány
  • Angol nyelvtudás

Előnyt jelent

  • Széleskörű ismeretek kreatív ügynökségi vagy nagyvállalati közegben
  • Website-ok, webshop-ok, alkalmazások, online hirdetések dizájnjának korábbi menedzsmentje
  • Kreatív, inspiráló személyiség
  • Egyéb idegen nyelv ismerete

Jelentkezni lehet írásban, a szakmai önéletrajzot, motivációs levelet és a végzettséget igazoló dokumentumok másolatát mellékelve a pozíció pontos megjelölésével a következő e-mail címen.

Szerencsejáték Zrt.
Humán Főosztály
1015 Budapest, Csalogány u. 30-32.

Jelentkezési határidő: 2015. december 15.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Marketing / Reklám / Média / PR
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Értékesítés / Kereskedelem
Minimális tapasztalat Több mint 5 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol