www.cvonline.hu

Kereskedelmi termékdizájn menedzser

  • A hirdetés 1098 napja lejárt

munkatársat keresünk internetes kereskedelem fejlesztéséhez

A Szerencsejáték Zrt. újonnan megalakult Interaktív Kereskedelmi Osztályára keres - a jelenlegi és jövőbeli termékei internetes piacra viteléhez - internetes kereskedelmi termékdizájn menedzsert.

Feladata az internetes kereskedelemhez kapcsolódó különböző funkcionális területek egységes dizájn stratégiájának megvalósítása. Specifikálja az üzleti igényeknek megfelelő megjelenési módokat, koordinálja az egységes internetes értékesítési platformok, internetes kereskedelmi promóciók, website-ok, webshop-ok, mobil és közösségi alkalmazások, e-mail sablonok bannerek és kommunikációs és kereskedelmi hirdetések kialakítását. Előkészíti és felügyeli az internetes kampányok és termékek egységes piaci bevezetését.

Feladatai:

  • Specifikálja és felügyeli az internetes promóciók, website-ok, mobil és közösségi alkalmazások, e-dm sablonok kialakítását, piacra vitelét
  • Fejlesztési igények összegyűjtése, termékdizájn specifikációk elkészítése
  • Előkészíti az internetes kereskedelemmel kapcsolatos kutatásokat
  • Kapcsolattartás az üzleti területekkel, ügynökségekkel
  • Státusz riportok készítése

Elvárások:

  • 6 – 12 hónapos szakmai tapasztalat
  • strukturált, komplex gondolkodás és jó rendszerező készség
  • UX, GFX, szövegírói affinitás, szépérzék, stílusérzék
  • ügyfélközpontú, friss - online szemléletmód
  • ismeri az online trendeket, megoldásokat
  • jó kommunikáció szóban és írásban egyaránt
  • igényesség az önállóan ellátandó feladatok terén
  • pontos, megbízható munkavégzés, az új ismeretekre való nyitottság, rugalmasság és csapatban való munkavégzés
  • középfokú végzettség
  • bejegyzés-mentes erkölcsi bizonyítvány
  • angol nyelvtudás

Előnyt jelent:

  • felsőfokú végzettség
  • nagyvállalati vagy ügynökségi tapasztalat
  • online kampányok kialakításában való korábbi részvétel
  • szövegírói tapasztalat – blog, e-újság
  • egyéb idegen nyelv ismerete

Jelentkezni lehet írásban, a szakmai önéletrajzot, motivációs levelet és a végzettséget igazoló dokumentumok másolatát mellékelve a pozíció pontos megjelölésével az alábbi e-mail címen.

Szerencsejáték Zrt.
Humán Főosztály 1015 Budapest, Csalogány u. 30-32.

Jelentkezési határidő: 2015. december 15.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Marketing / Reklám / Média / PR
Minimális tapasztalat Kevesebb mint 1 év
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol