www.cvonline.hu

Kereskedelmi Supervisor (játékipar)

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.04.28.
Jelentkezési határidő: 2016.09.28.
Hirdetés azonosító: 1055260

Multinacionális partnerünk számára keresünk Merchandise Supervisor feladatkörbe angolul beszélő, tapasztalattal rendelkező, agilis, dinamikus szakembert a játékipar területére.

Feladatok:

- Merchandiser feladatok ellátása, retail hálózat kezelése
- Merchandiser csapat irányítása, coach-olása, koordinálása
- Értékesítési tanácsadás, ellenőrzés, új rendszerek felállítása
- Folyamatos riportálás a vezetőség részére, előrejelzések készítése
- Alkalomszerű, teljes körű Trade Marketing tevékenységek
- Havi akciótervek tervezése, végigkísérése, értékelése

Elvárások:

- Legalább 2-3 értékesítésben eltöltött tapasztalat (középvezetői vagy supervisori gyakorlat előny)
- Erős kommunikációképes, tárgyalóképes angol nyelvtudás (aktív használat)
- B kategóriás jogosítvány
- Agilis, dinamikus attitűd
- Csapatjátékos, mégis önálló és fejlődni vágyó személyiség
- Értékesítői szemlélet, újszerű megközelítés
- Felsőfokú végzettség előny
- Trade Marketing területén szerzett tapasztalat előny

Amit kínálunk:

- Multinacionális, növekvő vállalat, meghatározó piaci szereplő
- Versenyképes juttatási csomag
- Hosszú távú lehetőség, szakmai perspektíva

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a