www.cvonline.hu

Kereskedelmi (sportáruházi) eladó

PROHUMAN

Hozzáadva: 2017.04.25.
Hirdetés azonosító: 804045

Központi helyen lévő, multinacionális sportáruház megbízásából keresünk munkatársat budapesti munkavégzéssel a következő munkakörbe:

Feladatok:
  • Vásárlók kiszolgálása és tájékoztatása az áruház termékeivel kapcsolatban,
  • az árufeltöltésben való részvétel,
  • raktározási folyamatok előkészítése és elvégzése, az áru-átvételi folyamat segítése,
  • nyugták, készpénzfizetési számlák és egyéb fizetéssel kapcsolatos iratok kiállítása,
  • reklamáció esetén az ügy kivizsgálása, a nyugta ellenőrzése és a hatályos rendeletek értelmében történő eljárás végrehajtása.
Elvárások:
  • Szakirányú középfokú végzettség,
  • min. 1 éves kereskedelmi tapasztalat,
  • kiemelkedő kommunikációs és problémamegoldó képesség,
  • vevőközpontú szemlélet,
  • lelkes és elkötelezett hozzáállás,
  • készség a csapatmunkára és az önfejlesztésre,
  • nagy munkabírás, rugalmasság.
Előny:
  • Sportszerek értékesítésben szerzett tapasztalat.
Amit kínálunk:
  • Multinacionális környezet,
  • Részmunkaidős pozíció,
  • Fiatalos légkör,
  • Stabil hátterű, megbízható munkáltató,
  • Teljesítményt értékelő juttatási csomag.
Munkavégzés helye:
  • Budapest
Egyéb:
  • Munkaidő: 4 óra, túlóra lehetőséggel
  • Munkavégzés helye: Budapest, VIII. kerület
Kapcsolat:
Amennyiben az álláslehetőség felkeltette érdeklődését, és megfelel az elvárásoknak, kérjük, küldje el fényképes önéletrajzát az E-mail cím megjelenítése e-mail címre a megpályázott munkakör és fizetési igény megjelölésével.