www.cvonline.hu

Kereskedelmi részlegvezető

PROHUMAN

Hozzáadva: 2017.07.24.
Hirdetés azonosító: 652749

Ha szeretnél a SportsDirectnél, Európa egyik leggyorsabban növekvő ruházati láncánál egy pörgős csapat tagjaként felelősségteljes pozíciót betölteni akkor olvass tovább. Ügyfelünk magyarországi áruházaiba keresünk Kereskedelmi részlegvezető munkatársakat

Feladatok:
  • adott részleg irányítása, áruk kihelyezése, rendben tartása;
  • riportozás az áruház-vezető felé;
  • a részlegen dolgozó eladók motiválása, munkájuk felügyelete, kiválasztásukban történő részvétel;
  • magas színvonalú vevőkiszolgálás biztosítása.
Elvárások:
  • kommunikációképes angol nyelvtudás;
  • kereskedelmi területen, lehetőleg gyorsan forgó árukészlet értékesítésében szerzett tapasztalat;
  • rugalmasság, jó alkalmazkodóképesség és csapatjátékos szemlélet;
  • pörgős, lendületes személyiség, aki képes a Sportsdirect üzletfilozófiájával azonosulni.
Amit kínálunk:
  • Megbízónk mint az egyik legdinamikusabban fejlődő kereskedelmi lánc további karrierlehetőséget kínál leendő munkatársainak a versenyképes bérezés mellé.
Munkavégzés helye:
  • Budaörs
Kapcsolat:
A fenti pozícióra magyar és angol nyelvű fényképes önéletrajzzal tudsz jelentkezni a E-mail cím megjelenítése e-mail címen.