www.cvonline.hu

Kereskedelmi referens

  • A hirdetés 580 napja lejárt

FELADATOK:

  • Kapcsolattartás a partnerekkel/ vevőkkel, beszállítókkal / szóban és írásban,
  • Kereskedelmi folyamat teljes körű koordinálása / árajánlat készítés, megrendelések kezelése/
  • Termékek nyilvántartásával kapcsolatos teendők ellátása
  • Statisztikák, kimutatások készítése

ELVÁRÁSOK:

  • Legalább középfokú /lehetőleg kereskedelmi, gazdasági vagy műszaki /végzettség
  • MS Office alkalmazások erős felhasználói szintű ismerete
  • Önállóság, célorientáltság, lojalitás
  • Felelős, precíz munkavégzés
  • Terhelhetőség, dinamizmus, tervező és szervezőkészség
  • Komplex gondolkodás, folyamatorientáltság

ELŐNY:

  • Angol nyelvtudás
  • Hasonló pozícióban szerzett tapasztalat

AMIT KÍNÁLUNK:

  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Kellemes munkakörnyezet
  • Jó hangulatú, barátságos légkör
  • Versenyképes jövedelem
Helyek Pest
Budapest
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő