www.cvonline.hu
Kereskedelmi projektmenedzser (Referenciaszám: PJ4125)
Pannonjob Kft.
Frissítve : 2016.01.30.
Jelentkezési határidő: 2016.02.03.
Hirdetés azonosító: 1010693
lejárt

Acélfeldolgozással foglalkozó, dán tulajdonú nemzetközi partnerünk részére keresünk kollégát az alábbi pozícióba

KERESKEDELMI PROJEKTMENEDZSER

Feladatok:
- A beszerzési, értékesítési folyamatok fejlesztése, működésének folyamatos ellenőrzése
- Teljes körű marketing feladatok elvégzése
- A honlap fejlesztésének folyamatos koordinálása
- Kereskedelmi projektek kivitelezése az értékesítési osztállyal együttműködve
- Napi beszerzések lebonyolítása, szorosan együttműködve a logisztikai osztállyal
- Beszámolók készítése a vállalatirányítás részére

Elvárások:
- Felsőfokú végzettség
- Magabiztos, tárgyalóképes angol nyelvtudás szóban és írásban
- Jó tárgyalási készség
- Önálló munkavégzés és koordinációs készség
- Felhasználói szintű MS Office ismeret
- Precizitás

Előny:
- Német nyelvtudás
- ISO vállalatirányítási rendszer ismerete

Munkavégzés helye:
- Győr peremkerülete

Amit megbízónk kínál:
- Versenyképes juttatási csomag
- Önálló, felelősségteljes munkakör
- Szakmai fejlődési lehetőség

Kérjük magyar nyelvű, részletes szakmai önéletrajzát csatolva, az e-mail tárgymezőben a referenciaszám megjelölésével küldje el Tóthné Dankó Ágnes kapcsolattartó részére a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével, vagy e-mailen az E-mail cím megjelenítése címre. Javasoljuk, hogy a regisztrációs lapot válassza, mert így adatai gyorsabban jutnak el hozzánk és ez a sikeres pályázat egyik záloga.

Nyilvántartási szám: 4376-4./2003, 07-0006-06