Kereskedelmi partnercégünk halosztályára keresünk, azonnali munkakezdéssel munkatársat.

  • A hirdetés 910 napja lejárt
Árufeltöltő munkatárs

Feladatok:
  • Halak megfelelő, szakszerű kezelése és feldolgozása,
  • Vásárlók kiszolgálása,
  • Vásárlói kérdések megválaszolása,
  • Áru feltöltés, pakolás.
Elvárások:
  • 8 általános iskola végzettség,
  • erkölcsi bizonyítvány,
  • megfelelő fizikai állapot,
  • precíz, pontos munkavégzés,
  • érvényes egészségügyi kiskönyv (negatív tüdőszűrő lelettel),
  • hasonló területen szerzett tapasztalat előnyt jelent.
Munkavégzés helye:
  • Budapest
Egyéb:
  • Munkaidő:
  • Napi 8 óra, két műszakos munkarendben.
Kapcsolat:
Referencia kód: BMÁ-03
Férfiak és nők jelentkezését is várjuk!
Amennyiben hirdetésünk felkeltette figyelmét és megfelel az elvárásoknak, úgy kérjük, küldje el önéletrajzát, a pozíció pontos megnevezésével, a következő e-mail címre: E-mail cím megjelenítése
Helyek Budapest
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Szakmunka / fizikai munka
Szükséges iskolai végzettség Általános iskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő