www.cvonline.hu

Kereskedelmi munkatárs

  • A hirdetés 654 napja lejárt

Kiemelt szellemi és irodai területen dolgozó munkatársak kölcsönzésével és közvetítésével foglalkozó irodánk Partnercége számára
munkatársat keres.

Feladatok:

• A társaság belkereskedelmi feladatainak ellátása
• A telephelyre érkező vevők szakszerű kiszolgálása, a cég termékeinek értékesítése
• Aktív kapcsolattartás a vevőkkel telefonon, email-en keresztül
• Árlisták, hírlevelek készítése, kiküldése a partnerek részére
• Gyorspostás kiszállítás ügyintézése
• A szállításokhoz kapcsolódó adminisztrációs ügyintézés
• Az ügyvezetők mindennapi munkájának adminisztrációs segítése
• A cég életéhez kapcsolódó egyéb adminisztrációs, nyilvántartási, kapcsolattartási és szervezési feladatok ellátása

Elvárások:

• Minimum középfokú végzettség
• 3 év szakmai tapasztalat értékesítési területen, nagykereskedelmi vagy tartós fogyasztási cikkek vonalán
• Felhasználói szintű MS Office ismeretek
• Kiváló kommunikációs és tárgyalási készség
• Problémamegoldó –és szervezőkészség
• Önálló, felelősségteljes munkavégzés

Előnyök:

•  Kereskedelmi végzettség
•  Angol nyelvtudás

Amit kínálunk:

• Dinamikus, fiatalos, kellemes munkakörnyezet
• Változatos, összetett, kihívást jelentő munka
• Kereskedelmi bónusz-rendszer
• Jól tervezhető, fix napi munkaidő

Munkavégzés helye:

Budapest, XVIII. kerület

Helyek Budapest
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Asszisztencia / Adminisztráció
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő