www.cvonline.hu

Kereskedelmi munkatárs

  • A hirdetés 541 napja lejárt

Undefasa Kft. jól kommunikáló gyakorlattal rendelkező

kereskedelmi munkatársat

keres

Főbb feladatok:

  • Undefasa  Kft. ügyfeleinek magas szintű kiszolgálása
  • Folyamatos kapcsolattartás ügyfeleinkkel
  • Telefonon beérkező megkeresések kezelése
  • Árajánlatok, bizonylatok készítése, kezelése
  • Számlázás
  • Az értékesítéshez kapcsolódó adminisztrációs feladatok elvégzése

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Középfokú végzettség
  • Motiváció az értékesítéshez;
  • Kiváló kommunikációs és szociális készségek;
  • Kiemelkedő szervezési és problémamegoldó készség
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Pontos, precíz munkavégzés
  • Megbízhatóság, önállóság

Előnyt jelent:

  • 1-2 éves hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • SAP ügyviteli rendszer ismerete

Amit kínálunk:

  • Változatos, mozgalmas, összetett munka
  • Kellemes, családias munkahelyi légkör
  • Széleskörű ismeretszerzés,
  • Korrekt stabil megbízható hosszútávra tervezett kapcsolat
  • Biztos háttér
  • Fiatalos, dinamikus csapat

Munkavégzés helye:

Budapest

Helyek Pest
Budapest
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő