www.cvonline.hu

Kereskedelmi munkatárs

  • A hirdetés 815 napja lejárt

A Hungarosack Kereskedelmi Kft. 24 éve működő

csomagolóanyagokat forgalmazó cég

KERESKEDELMI területre MUNKATÁRSAT

keres.

Ha úgy érzi, nagy tervei vannak, el tudja fogadni a kihívásokat, kreatív és fegyelmezett, bírja a folyamatos terhelést, és a felelősséget, képes könnyedén, de elkötelezetten magas szinten teljesíteni, és ki akarja magát próbálni egy jó csapatban, akkor jó eséllyel pályázhat!

Feladatok:

  • árajánlatok kidolgozása, egyedi termékek értékesítése
  • új partnerek felkutatása
  • raktári termékek értékesítése
  • számítógépes adminisztráció
  • egyéb kereskedelmi tevékenységhez kapcsolódó feladatok

Elvárások:

  • Készség az SAP rendszer használatának elsajátítására
  • Angol nyelv ismerete
  • Felsőfokú végzettség
  • Készség a forgalmazott termékek előállítási technológiáinak gyors megismerésére, megértésére
  • Készség a szakmai nyelvezetek elsajátítására
  • Fejlett műszaki, gyakorlati érzék
  • Magas szintű kommunikációs készség (beszéd + írás!)

Előny:

  • SAP rendszer gyakorlati ismerete
  • egyéb idegen nyelv ismerete (elsősorban román)

Amit kínálunk:

  • önmegvalósításra lehetőséget adó munka
  • kulturált munkakörülmények
  • ösztönző jövedelem
  • jó csapatszellem

A szakmai önéletrajzokat és kísérőleveleket az alábbi e-mail címre várjuk.

HUNGAROSACK Kft.
H-1047. Arany János u.10.

A beérkezett pályázatokat adatbázisunkban nyilvántartjuk.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol