www.cvonline.hu

Kereskedelmi munkatárs

  • A hirdetés 908 napja lejárt

A Soft Flow Hungary Kutató Fejlesztő Kft. pályázatot hirdet

Kereskedelmi munkatárs (Kód: KM-3003)

munkakör betöltésére

Cégünk immunológiai, biokémiai, genetikai és molekuláris biológiai termékek (antitestek, peptidek, proteinek, reagensek, vegyszerek, kitek) kereskedelemével foglalkozik.

A munkatárs feladatai:

A társaság által forgalmazott élelmiszerbiztonsági kitek, labordiagnosztikai, sejt- és molekuláris biológiai reagensek és eszközök hazai és külföldi értékesítése, terjesztése, támogatása. Célterületek: Egyetemek, kutatóintézetek, egészségügyi intézmények, gyógyszergyárak és kutatóhelyek, biotechnológiai cégek, fejlesztő laborok, mezőgazdasági termelő és feldolgozó üzemek, állategészségügyi intézmények, vizsgáló laborok.

  • új ügyfélkapcsolatok kialakítása, üzletkötés és vevőgondozás
  • területi értékesítési célok elérése
  • piaci változások nyomon követése, az információk továbbítása a vezetők felé
  • partnereink rendszeres látogatása és folyamatos tájékoztatása az akciókról, újdonságokról
  • rendszeres riportok, elemzések, értékelések készítése

Célterületek:

Egyetemek, kutatóintézetek, egészségügyi intézmények, gyógyszergyárak és kutatóhelyek, biotechnológiai cégek, fejlesztő laborok, mezőgazdasági termelő és feldolgozó üzemek, állategészségügyi intézmények, vizsgáló laborok.

A jelölttel szemben támasztott elvárások:

  • legalább 2-3 éves szakmai tapasztalat az értékesítési területen, referenciával
  • „B” kategóriás jogosítvány
  • alapvető természettudományos ismeretek: legalább a középiskolás kémia, biológia, fizika és matematika tananyag alapos ismerete
  • jó kommunikációs és kapcsolatteremtő képesség
  • pontosság, határidők szigorú betartása, elkötelezettség, megbízhatóság
  • legalább középfokú angol nyelvtudás szóban és írásban
  • jó fogalmazás- és íráskészség magyar és angol nyelven
  • felhasználói szintű informatikai (IT) ismeretek

Előnyök:

  • természettudományos és/vagy agrár végzettség
  • számlaképesség (saját gépkocsival rendelkező E.V. vagy egyéb gazdasági társaság)
  • egyéb nyelvismeret

Munkavégzés helye:

  • pécsi és/vagy budapesti bázis
  • rendszeres utazások az ország egész területén

Amit kínálunk:

  • versenyképes, teljesítménytől függő, piaci átlag feletti jövedelem és juttatások
  • kihívásokkal teli, változatos munkakör, hosszú távú lehetőség
  • tanulási és fejlődési lehetőség

Helyek Baranya
Budapest
Pest
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Mezőgazdaság / Környezettudomány / Környezetvédelem
Tudomány / Kutatás, fejlesztés
Minimális tapasztalat 2 év
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol