www.cvonline.hu

Kereskedelmi munkatárs

  • A hirdetés 695 napja lejárt

Cégünk 2009-tól gyermekcipők gyártójaként és impörtörjeként van jelen a magyarországi és EU-s piacokon.

Főbb feladatok, munkák:

  • Sokrétű irodai-kereskedelmi feladatra keresünk munkatársat, hosszútávra.
  • Kapcsolattartás meglévő ügyfelekkel, személyes, telefonon, írásban.
  • Új ügyfelek felkeresése, vásárlói protfólió bővítése.
  • A vállalat értékesítési stratégiájának megalkotásában való aktív részvétel.
  • Adminisztrációs feladatok, számlák, szállítólevelek kiállítása, kimutatások elkészítése.
  • Összekészített áruk ellenőrzése.

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Középfokú végzettség
  • Pontosság, megbízhatóság, elegancia
  • Jó kommunikációs készség
  • Sales- és marketingszemlélet.
  • Magas szintű önszervező képesség és kreativitás
  • Önálló, dinamikus munkavégzés (terhelhetőség)
  • Photoshop program használata, készség szinten
  • Számítógépes ismeretek, MS programok
  • Időszakonként hétvégi munkavégzés vállalása

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Angol nyeltudás, tárgyalási szintű ismerete, szóban és írásban
  • Egyéb idegen nyelv ismerete
  • B kategóriás jogosítvány
  • Cipő nagykereskedelemben szerzett gyakorlatt

Amit kínálunk:

  • Fiatalos csapat
  • Modern, jól felszerelt munkakörnyezet
  • Versenyképes jövedelem, hosszútávú munkalehetőség

Munkavégzés helye:

Budapest, X. kerület Kőbányai út 47/B

Jelentkezni fényképes, szakmai önéletrajzzal február 28-ig lehet.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Marketing / Reklám / Média / PR
Értékesítés / Kereskedelem
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő