www.cvonline.hu

kereskedelmi munkatárs

  • A hirdetés 690 napja lejárt

A BORSODCHEM ZRT.

 Kereskedelmi munkatársat keres

Feladatok:

  • vevőszolgálati tevékenység ellátása adott értékesítési területen,
  • rendelésállomány kezelése a megrendelés felvételétől a számlázásig,
  • napi kapcsolattartás a vevőkkel és az értékesítési menedzserekkel
  • napi kapcsolattartás a vállalat szervezeti egységeivel.

  Elvárások:

  • felsőfokú végzettség
  • kommunikációs szintű angol és német nyelvtudás (írásban és szóban),
  • jó kommunikációs és szervezőkészség
  • logikus gondolkodás, precíz munkavégzés,
  • nyitottság nemzetközi csapatban történő munkavégzésre.

  Előnyt jelent:

  • közgazdász vagy kereskedelmi végzettség,
  • szakirányú tapasztalat,
  • SAP ismerete.

 Amennyiben pályázatunk felkeltette érdeklődését jelentkezését (angol és magyar nyelvű szakmai önéletrajz, motivációs levél) „kereskedelmi munkatárs” jeligére a E-mail cím megjelenítése e-mail címre küldheti el.

Helyek Magyarország
Kategória Gyógyszeripar / Vegyipar
Értékesítés / Kereskedelem
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol