www.cvonline.hu

Kereskedelmi munkatárs

Régió:

Csongrád
Csongrád

Human Centrum Kft.
Hozzáadva: 2017.11.12.
Hirdetés azonosító: 712878
lejárt

A Humán Centrum Kft. büszke arra, hogy működésének ideje alatt több ezer embernek biztosított országszerte törvényes, bejelentett munkahelyet, fejlődési lehetőséget számos iparágban. Célunk a munkatársak hatékonyságának növelése, fejlesztése és óvása, mely kiemelkedően fontos a vállalatok sikere szempontjából.

Ezúttal országosan keresünk ékszer kiskereskedelemmel foglalkozó partnercégünk számára, rész vagy teljes munkaidőben kereskedelmi munkatárs pozícióba számlaképes magánszemélyeket, egyéni vállakozókat és vállakozásokat, az alábbi feltételekkel.

Feladatok:

Új szolgáltatások piacra törétnő bevezetése, terjesztése:

  • ékszerek véges ajándékba
  • ékszerek részletre
  • bizományos értékesítés
  • ajándékutalványok
  • törzsvásárlói klubkártya
  • stb.

Elvárások:

  • számlaképes magánszemélyek, egyéni vállakozók és vállakozások jelentkezését várjuk
  • minimum középfokú végzettség
  • szolgáltatások értékesítésében való jártasság
  • üzletkötői véna
  • saját gépjármű
  • angol nyelv ismerete
  • webáruház ismerete
  • céggel való folyamatos együttműködés
  • Excel és Word magas szintű ismerete
  • internetes áruházak, on-line piacterek átfogó ismerete

Amennyiben felkeltette figyelmét az álláslehetőség, kérjük jelentkezzen önéletrajzzal, fizetési igény megjelölésével a Link megjelenítése oldalon regisztráció útján.

Ha az állásajánlat felkeltheti ismerősei érdeklődését, kérjük, a lenti "Megosztás" gomb segítségével ossza meg velük a facebookon is!