Ez az állas inaktív
www.cvonline.hu

Kereskedelmi munkatárs

  • Az álláshirdetés ma lejár

Kereskedelmi munkatársat

keresünk!

  • Szeretnél egy nagyon dinamikusan növekvő cég sikereiből részesedni?
  • Szeretnél egy fiatal, ütőképes csapat tagja lenni?
  • Szeretsz rendszerben látni és dolgozni?
  • Megbízható, ügyes, talpraesett vagy?

Ha igen, akkor ne habozz, jelentkezz, mert ez a TE állásod lesz, amennyiben,

Többé-kevésbé igaz RÁD az alábbi leírás:

  • Szerencsés, ha megbízható vagy.
  • Dolgoztál már webáruház adminisztráció/számlázás területen.
  • Előny, ha beszélsz angolul és van B-kategóriás jogsid.
  • Érdekelnek a minőségi import párlatok.
  • Szereted a kihívásokat.
  • Szeretsz önállóan dolgozni, a határidőket komolyan veszed és betartod.
  • Szereted a profi munkát és bosszantanak a félmegoldások.
  • Csapatban és önállóan is megállod a helyed.

És persze van néhány kötelező elem:

  • Pontos és precíz vagy
  • Tűröd a monotonitást
  • Érősséged közé tartoznak az excel táblázatok rejtelmei
  • Könnyedén kezeled az MS Office egyéb elemeit is
  • Nem riaszt a könnyű fizikai munka

Mire számíthatsz:

  • Versenyképes fix jövedelem
  • Nagyon lelkes és befogadó, egy igazi jó csapat
  • Rengeteg, kihívást is tartalmazó feladat
  • Barátságos munkakörnyezet
  • És persze mindig van lehetőség a fejlődésre is

Szóval, ha úgy gondolod, hogy mindez Te vagy, és az ajánlat is vonzó számodra:

  1. Küldd el a CV-det magyarul és angolul
  2. Írj egy rövid motivációs levelet

és küldd el nekünk a Jelentkezés gombra kattintva vagy a lenti e-mail címre.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció > Adminisztrátor
Értékesítés / Kereskedelem > Eladó, Értékesítési asszisztens, Kereskedelmi asszisztens
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű