www.cvonline.hu

Kereskedelmi munkatárs

Régió: Budapest

HAYS Hungary Kft.
Hozzáadva: 2016.09.02.
Jelentkezési határidő: 2016.09.09.
Hirdetés azonosító: 1076043
lejárt

Kereskedelmi munkatársat keresünk globális, gyorsan fejlődő FMCG partnerünk budapesti irodájába. Lelkes, elkötelezett, kreatív értékesítők számára kiváló lehetőség! Partnerünk a családias hangulat és a kiváló fizetés mellett önálló munkavégzést és szakmai fejlődési lehetőséget ajánl.

A Kereskedelmi munkatárs feladata a budapesti iroda gördülékeny működésének biztosítása, és kapcsolattartás a külföldi irodákkal.
Feladatok:
- szállítmányok utókövetése
- szállítmányok rendszerbe való feltöltése, adminisztrációja
- piackutatás és piacelemzés
- új ügyfelek megkeresése
- saját portfólió kidolgozása és növelése
- kereskedelmi tárgyalások lefolytatása

Az ideális jelölt ügyfélkezelés / értékesítés / értékesítés-támogatás területen szerzett fél-2 éves munkatapasztalatot és folyékonyan, felsőfokon beszél angolul. Német vagy román nyelv ismerete előnyt jelent. A sikeres pályázáshoz elengedhetetlen az ambiciózus, karakán, eltökélt, ugyanakkor türelmes személyiség.

Amennyiben a lehetőség felkeltette érdeklődését, jelentkezzen angol nyelvű önéletrajza feltöltésével honlapunkon keresztül.
Munkavégzés helye: Budapest