www.cvonline.hu

Kereskedelmi Munkatárs

  • Ez az állásajánlat 1 napon belül lejár

 A

Fancywall Kft.

2008. óta foglalkozik lakberendezéshez, belsőépítészethez kapcsolódó termékek kereskedelmi értékesítésével. Jelenleg 10 országból érkeztetjük árucikkeinket.

Budapesten a közelmúltban másodikként nyitott lakberendezési bemutatóterem/üzletünkbe keresünk

Kereskedelmi munkatársat

azonnali kezdéssel.

Feladatok:

  • Megrendelésekkel, számlázással kapcsolatos feladatok ellátása
  • A megrendelt termékek nyomon követése, kapcsolattartás az ügyfelekkel
  • Aktív részvétel a bemutatóterem belső arculatának kialakításában
  • Vásárlói  tanácsadás
  • Az üzleti adminisztrációhoz kapcsolódó feladatok elvégzése

Elvárások:

  • Minimum 1-2 éves szakmai tapasztalat
  • Középfokú végzettség
  • Jó kommunikációs képesség
  • Motivált és érdeklődő személyiség
  • Ügyfélközpontú gondolkodás
  • Gyors, pontos munkavégzés

Előnyök:

  • Értékesítési, kirakatrendezői, lakberendezői, textilipari tapasztalat
  • Hosszú távú munkavégzéssel kapcsolatos eltökéltség
  • Idegennyelv-tudás

Amit kínálunk:

  • Folyamatos szakirányú fejlődési lehetőséget
  • Jó munkahelyi légkört
  • Versenyképes bért

Munkavégzés helye:

  • Budapest, XIII. kerület

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését, kérjük, küldje el fényképes önéletrajzát és rövid motivációs levelét a fizetési igény megjelölésével a lenti e-mail címre.

Munkavégzés helye Budapest, XIII. Kerület
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció, Értékesítés / Kereskedelem, Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Régió Budapest, Pest