www.cvonline.hu

Kereskedelmi munkatárs

Get Work Trend Kft

Hozzáadva: 2017.02.25.
Hirdetés azonosító: 1059906
AMIRE NÁLUNK SZÁMÍTHATSZ
  • karriercéljaid szem előtt tartó tanácsadás
  • számos álláslehetőség
  • lehetőség valami új megismerésére
AMIT MI NYÚJTUNK
  • felkészítünk a sikeres pályázatra
  • szakértelmünket a kezedbe helyezzük
  • kellemes légkörben fogadunk

Német tulajdonban lévő, prémium kategóriás termékeket forgalmazó Partnercégünk számára keresünk kollegát az alábbi munkakörbe:

Feladatok:

  • A vásárlók nyugat európai színvonalú kiszolgálása, értékesítés, tanácsadás
  • A napi üzletmenet biztosítása (árufeltöltés, polcok rendben és tisztán tartása stb.)
  • Pénztár kezelése

Elvárás:

  • Közép vagy felsőfokú végzettség,
  • Magabiztos középfokú aktív angol nyelvtudás (egyéb nyelv ismerete előnyt jelent),
  • Vevőorientált szemléletmód, kereskedői véna, esztétikai érzék,
  • Segítőkész, lelkes és nyitott személyiség,
  • Dinamikus, önálló munkavégzésre képes egyén,
  • Rugalmasság, pontosság, precizitás,
  • Ápolt és igényes megjelenés,
  • Kereskedelmi vagy szállodaipari tapasztalat előnyt jelent.

Amit nyújtunk:

  • Versenyképes jövedelem,
  • Béren kívüli juttatások,
  • Egy dinamikusan fejlődő, nemzetközi cég nyújtotta biztos háttér,
  • Hosszú távú munkalehetőség,
  • Kellemes munkakörnyezet egy elegáns üzletben,
  • Ismert, prémium kategóriás termékek értékesítése.

Munkaidő:

  • Megszakítás nélküli, többműszakos munkarend, napi 9 óra, heti 40 óra.

Munkavégzés helye:

  • Budapest, XVIII. kerület

Szükséges dokumentumok:
Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, fényképes szakmai önéletrajzát a pozíció megjelölésével juttassa el a lenti e-mail címre.

V-M-001/5559-2/2013

ELÉRHETŐSÉGEINK:
Get Work Trend Kft. 1023 Budapest, Árpád fejedelem útja 31.
www.getwork.hu
TERÜLETI IRODÁINK: Kecskemét • Körösladány • Mátészalka • Miskolc • Nyírbátor • Szerencs • Tatabánya