www.cvonline.hu

Kereskedelmi munkatárs

  • A hirdetés 328 napja lejárt

Elsősorban németországi székhelyű, vezető technológiai cégek kereskedelmi képviseletét ellátó cégünk

kereskedelmi munkatársat

keres.

Munkavégzés helye:  Budapest XIV.ker központ

Főbb feladatok:

  • Kereskedelmi folyamatok lebonyolítása
  • Posta, telefon, fax és e-mailek kezelése
  • A cég adminisztrációs rendszerének kezelése, naprakész karbantartása
  • Kimenő számlák kiállítása, bejövő számlák ellenőrzése
  • Üzleti levelezés (angol és/vagy német nyelven is)

Amit elvárunk:

  • Legalább középfokú végzettség
  • Hasonló pozícióban szerzett tapasztalat
  • Angol és/vagy német nyelvtudás
  • Gyakorlott, biztos irodai szoftver használat (Word, Excel, Naptár, stb.)
  • Megbízható, lelkiismeretes, önálló, precíz munkavégzés
  • Terhelhetőség, rugalmasság

Előnyt jelent:

  • Mindkét idegen nyelv(angol, német) ismerete
  • Magas szintű MS Office ismeretek
  • Pénzügyi alapismeretek

Amit kínálunk:

  • Dinamikus csapat
  • Világszínvonalú technológiai háttér
  • Biztos, hosszú távú álláslehetőség

Önéletrajzokat a megadott e-mail címre várunk.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Asszisztencia / Adminisztráció
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő