www.cvonline.hu

Kereskedelmi mérnök

  • A hirdetés 752 napja lejárt

A GESTAMP Hungária Kft.a világ egyik legnagyobb autóipari beszállítójaként, közel 100 ipari és gyártó vállalattal, 30.000 alkalmazottal – globális megoldásokat kínál a hegesztett és hidegen préselt karosszéria elemek tekintetében. Professzionális csapatunknak és magas színvonalon automatizált gépparkunknak köszönhetően olyan neveket üdvözölhetünk Vevőink között, mint a GM, Porsche, Fiat, Volkswagen, Audi, Peugeot, Citroen és Renault.

Móri termelőegységünkbe keresünk szakmailag elhivatott, agilis munkatársat a következő pozícióba:

Feladatok:

  • Vevőtől érkező változtatási kérések (RFQ) kezelése,
  • RFQ állapotainak rendszeres felkövetése, RFQ projectek vezetése,
  • Ajánlatok elkészítése, rizikóanalízisek, megvalósíthatósági tanulmányok elvégzése, a feladathoz szükséges műszaki, pénzügyi támogatás koordinálása,
  • A költségkalkulációhoz szükséges üzemeltetési, amortizációs költség adatbázis napra készen tartása, frissítése a pénzügyi osztállyal együttműködve,
  • Kapcsolattartás a Vevővel, illetve a cégcsoport többi kereskedelmi osztályával,
  • Vevői mérnökségi változtatások esetén ECO indítása a mérnökség felé,
  • Külső/belső mérnökségi változtatások nyomon követése, felülvizsgálata a vevői szerződések figyelembevételével,
  • Belső mérnökségi változtatási igények pénzügyi egyeztetése a központ kereskedelmi osztállyal és/vagy a Vevővel,
  • Vevői szerződések kezelése, felkövetése,
  • A műszaki változtatások indítása, jóváhagyása, a változásoknak és azok költségeinek nyomon követése, az ECO folyamat alapján.

Elvárások:

  • Szakirányú felsőfokú végzettség (gépészmérnök, ipari mérnök), vagy ezzel egyenértékű, hasonló pozícióban eltöltött 2-3 év munkatapasztalat,
  • Projectvezetési tapasztalat,
  • Autocad, Solidworks ismeretek, rajzolvasási ismeretek,
  • Folyékony angol és német nyelvtudás szóban és írásban egyaránt,
  • Magas fokú Office ismeretek.

Előnyök:

  • Hegesztési, hidegalakítási technológiában szerzett tapasztalat,
  • Közgazdasági végzettség,
  • Lean és SAP ismeretek.

Amit kínálunk:

  • Versenyképes juttatási csomag
  • Kiváló fejlődési – és karrier lehetőség
  • Felelősségteljes, kihívásokkal teli munkakör
  • Professzionális csapat
  • Hosszú távú, stabil munkalehetőség

Amennyiben a fenti lehetőség felkeltette figyelmét és szívesen csatlakozna csapatunkhoz, kérem, küldje el önéletrajzát az alábbi  e-mail címre.

Helyek Fejér
Kategória Mérnök / Műszaki
Gyártás / Termelés
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Német, Angol