www.cvonline.hu
Kereskedelmi mérnök (Referenciaszám: PJ4660)
Pannonjob Kft.
Frissítve : 2016.11.25.
Jelentkezési határidő: 2016.12.02.
Hirdetés azonosító: 1057701
lejárt

Móri autóipari beszállító partnerünk számára keresünk munkatársat az alábbi munkakörbe:

Kereskedelmi mérnök

Feladatok:
- Vevőtől érkező változtatási kérések (RFQ) kezelése
- Ajánlatok elkészítése, műszaki, pénzügyi támogatás koordinálása
- A költségkalkulációhoz szükséges üzemeltetési, amortizációs költség adatbázis napra készen tartása, frissítése a pénzügyi osztállyal együttműködve
- Kapcsolattartás a vevővel, illetve a cégcsoport többi kereskedelmi osztályával
- Külső/belső mérnökségi változtatások nyomon követése, felülvizsgálata a vevői szerződések figyelembevételével
- Vevői szerződések kezelése, felkövetése

Elvárások:
- Szakirányú felsőfokú végzettség (gépészmérnök, ipari mérnök), vagy ezzel egyenértékű, hasonló pozícióban eltöltött 2-3 év munkatapasztalat,
- Projektvezetési tapasztalat
- Autocad, Solidworks ismeretek, rajzolvasási ismeretek
- Folyékony angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt
- Magas szintű Office ismeretek

Előnyök:
- Hegesztési, hidegalakítási technológiában szerzett tapasztalat
- Közgazdasági végzettség
- Német nyelvtudás
- Lean és SAP ismeretek

Kérjük, magyar és angol nyelvű önéletrajzát, az e-mail tárgy mezőben a referenciaszám megjelölésével küldje el jelentkezését Molnár Ivett kapcsolattartó részére a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével, vagy e-mailen az E-mail cím megjelenítése címre. Javasoljuk, hogy a regisztrációt válassza, mert így adatai gyorsabban jutnak el hozzánk és ez a sikeres pályázat egyik záloga.

Nyilvántartási szám: 4376-4./2003, 07-0006-06.