www.cvonline.hu

KERESKEDELMI MENEDZSER

  • A hirdetés 587 napja lejárt

Polietilén alapú csomagoló anyagok gyártásával foglalkozó dinamikusan fejlődő középvállalat

KERESKEDELMI MENEDZSERT

keres

FŐBB FELADATOK, MUNKÁK:

  • A vállalat termékeinek értékesítése belföldi és külföldi piacokon,
  • Új vevők szerzése, meglévő vevőkapcsolatok ápolása,
  • Piacbővítés,
  • Kiállításokon való részvétel,
  • Ajánlatok adása, tendereken való részvétel,
  • Rendszeres, személyes vevőlátogatás,

AZ ÁLLÁSHOZ TARTOZÓ ELVÁRÁSOK:

  • felsőfokú kereskedelmi vagy műszaki végzettség,
  • tárgyalóképes angol nyelvtudás,
  • vevőközpontú gondolkodás,
  • önálló és csapatbeli munkavégzésre képes,
  • dinamikus, energikus személyiség,
  • kiváló kommunikációs képesség.
  • MS Office alkalmazások (Excel, Word,) felhasználói szintű ismerete,

AZ ÁLLÁS BETÖLTÉSÉHEZ ELŐNYT JELENT:

  • vállalati környezetben szerzett értékesítési vagy termelési tapasztalat,
  • német nyelvtudás
  • erős műszaki affinitás

AZ IDEÁLIS JELÖLT:

  • Proaktív, kezdeményező személyiség, képes önállóan és csapatban is dolgozni,
  • Terhelhető, pontosan betartja a határidőket, nagyfokú rugalmassággal rendelkezik,
  • Elkötelezett, célorientált, munkájára igényes, precíz, pontos.
  • Kiváló kommunikációs készséggel rendelkezik.

Bérigény megjelölésével az önéletrajzot az alábbi email címre várnánk.

Munkavégzés helye: Miskolc, Edelény vonzáskörzete

Helyek Borsod-Abaúj-Zemplén
Kategória Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Értékesítés / Kereskedelem
Szükséges iskolai végzettség Egyetemi végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő