www.cvonline.hu

Kereskedelmi menedzser

  • A hirdetés 1254 napja lejárt

Kelet-Magyarországon több telephellyel rendelkező nagy árbevételű közel száz főt foglalkoztató gazdasági társaság, felvételre keres

 munkakörre munkatársat.

Tevékenységünk kiskereskedelem, központunk Debrecen.

 Feladatok:

  • Kiskereskedelmi egységek működésének felügyelete, ellenőrzése.
  • Az áruellátás szervezése és a készletek optimális szinten tartása kiskereskedelmi egységekben, polcrendek ellenőrzése.
  • Kereskedelmi egységekben egységes arculat működtetése, ellenőrzése.
  • Kereskedelmi egységek dolgozókkal kapcsolatos feladatok ellátása.
  • Folyamatos kapcsolattartás és együttműködés az értékesítési telephelyekkel.
  • Kereskedelmi egységek leltárral kapcsolatos ügyintézése.

  Elvárásaink:

  • Minimum középfokú iskolai végzettség.
  • Megbízható precíz, önálló és felelős munkavégzés.
  • Jó kommunikációs készség.
  • Határozott, pozitív és segítőkész személyiség.
  • MS, OFFICE felhasználói szintű ismerete.

  Előny:

  • Felsőfokú végzettség.
  • Debreceni lakcím.
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat.
  • HR-es ismerettel rendelkező

  Amit kínálunk:

  • Stabil kiszámítható munkahely.
  • Hosszú távú munkalehetőség.
  • Alkalmazotti jogviszony.
  • Cafeteria.

Munkavégzés helye:

  • Debrecen.

Jelentkezéseket várjuk fényképes önéletrajzzalaz alábbi e-mail címre.