www.cvonline.hu
Kereskedelmi menedzser asszisztens
Pannonjob Kft.
Frissítve : 2014.04.17.
Jelentkezési határidő: 2014.06.18.
Hirdetés azonosító: 803460
lejárt

Székesfehérvári partnercégünk részére keresünk munkatársat az alábbi munkakörbe:

Feladatok:
- Meglévő export/beszerzési tevékenységekkel kapcsolatos folyamatok teljes körű lebonyolítása
- Az új export piacok feltérképezése, adatgyűjtés, statisztikák készítése
- Beszállító paletta bővítésében való részvétel, adminisztratív támogatás
- Rendszeres kapcsolattartás az ügyfelekkel
- Az export osztály technikai hátterének kialakítása és karbantartása
- A külföldi utazásokkal kapcsolatos ügyintézés
- Belföldi ügyintézés

Elvárások:
- Középfokú végzettség
- Tárgyalóképes angol nyelvtudás
- Magas szintű Excel tudás, MS Office felhasználói szintű ismerete
- Kiváló kommunikációs és kapcsolatteremtő képesség
- Hatékony és gyors munkavégzés
- Terhelhetőség, rugalmasság
- B kategóriás vezetői engedély

Előny:
- Hasonló területen szerzett tapasztalat
- Vectory rendszer ismerete
- PIVOT tábla ismerete
- Másik idegen nyelv ismerete

Amit megbízónk kínál:
- Stabil, hosszú távú munkahely
- Fiatalos, lendületes csapat

Kérjük, magyar és angol nyelvű, részletes szakmai önéletrajzát csatolva, az e-mail tárgy mezőben a referenciaszám megjelölésével küldje el Szárnyas Hella kapcsolattartó részére a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével, vagy e-mailen a E-mail cím megjelenítése címre. Javasoljuk, hogy a regisztrációt válassza, mert így adatai gyorsabban jutnak el hozzánk és ez a sikeres pályázat egyik záloga.

Nyilvántartási szám:
4376-4./2003, 07-0006-06.