www.cvonline.hu

Kereskedelmi menedzser- asszisztens

  • A hirdetés 369 napja lejárt

Dinamikusan fejlődő élelmiszer termékeket forgalmazó kereskedő cégünk bővülő szervezetébe

munkakörbe munkatársat keres.

FELADATOK

  • A kereskedelmi menedzser napi munkájának folyamatos támogatása
  • Nyilvántartások vezetése, dokumentumok előkészítése, kezelése, továbbítása
  • Írásbeli és szóbeli megkeresések nyilvántartása, továbbítása, intézése
  • Határidők figyelése, betartása
  • Az aktuális projektekben való részvétel
  • Ajánlatok, szerződések előkészítése
  • Ajánlatok bekérése, továbbítása
  • Üzleti utazással kapcsolatos adminisztratív feladatok elvégzése, valamint utazási tervek készítése, egyeztetése
  • Megbeszélések, értekezletek szervezése, időpontok egyeztetése, jegyzőkönyvek készítése
  • Vezető részére prezentációk készítése (angol és magyar nyelven)

ELVÁRÁSOK

  • Kereskedelmi-/közgazdasági-/marketing végzettség
  • Magas szintű, aktív angol szakmai nyelvtudás
  • Irodai programok készségszintű ismerete
  • B kategóriás jogosítvány

Előny

  • Kereskedelemben szerzett tapasztalat
  • Egyéb idegen nyelv - olasz és/vagy német nyelv ismerete
  • NAVISION vállalatirányítási rendszer ismerete

SZÜKSÉGES KÉSZSÉGEK

  • Kreativitás
  • Adminisztrációban pontosság
  • Nyitottság, fiatalos lendület

EGYÉB INFORMÁCIÓ AZ ÁLLÁSRÓL:

  • Munkavégzés helye: Balmazújváros

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem, cafeteria juttatások
  • Teljes munkaidős alkalmazotti munkaviszony
  • Lendületes fiatalos csapat
Helyek Hajdú-Bihar
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Asszisztencia / Adminisztráció
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő