www.cvonline.hu
Kereskedelmi megrendelés ügyintéző (Debrecen)
IT Services Hungary Kft.
Hozzáadva: 2017.06.24.
Hirdetés azonosító: 821812
lejárt
FELADAT

Feladatok

 - Számlázási folyamat támogatása a megrendelések és számlák összevezetésével.

 - Naprakész információ biztosítása az üzletágak részére a szerződések és megrendelések állapotáról.

 - Ellenőrzi a számlázás engedélyezéséhez a háttér dokumentáció (megrendelések) meglétét és a transzferárakat minden költségtényező tekintetében.

 - Ellenőrzi a megrendelések teljességét, helyességét és végrehajthatóságát.

Elvárások

 - Felsőfokú gazdasági végzettség.

 - Nemzetközi munkatapasztalat, hálózati és informatikai ismeret előny.

 - Csapatjátékos, kitartó, szereti a kihívásokat.

 - Jól kommunikál szóban és írásban, jó problémamegoldó készséggel rendelkezik.

 - MS Office, WAN hálózatok, SAP és ITIL ismerete előny.

 - Felsőfokú német és közép angol nyelvtudás.

Amit kínálunk

 - Fiatal és barátságos csapat

 - Folyamatos fejlődési lehetőség az informatika és a nyelvek területén (párhuzamos német és angol nyelvhasználat), cégen belüli előrelépési lehetőség

 - Ergonomikus, modern munkakörnyezet a Tudásparkban

Kérünk, hogy magyar és német/angol nyelvű részletes szakmai önéletrajzodat honlapunkon keresztül küldd el!

Link megjelenítése menüpont

Keresés állásazonosító alapján: 80971

PROFIL