www.cvonline.hu

Kereskedelmi-Marketing Specialista

  • A hirdetés 693 napja lejárt

A

Budapest Airport Zrt.

munkatársat keres

munkakörbe.

Munkakör célja:

A Budapest Airport Zrt. kereskedelmi bevételeinek növelése közvetett/támogató marketing funkciókkal, a repülőtér területén működő üzletek, éttermek és szolgáltató egységek forgalmának növelése.

Feladatok:

  • A repülőtéri kereskedelmi egységek/bérlők támogatása, folyamatos kapcsolattartás marketing témákban.
  • Kereskedelmi promóciók és rendezvények szervezése, megvalósítása, értékelése.
  • Kereskedelmi kiadványok létrehozása és disztribúciója a terminálon.
  • Key account menedzsment feladatok ellátása marketing szempontból a fogyasztói, éttermi és légi oldali szolgáltatók felé.
  • Szoros együttműködés a kereskedelmi csapattal a bérlők marketing/kommunikációs igényeinek kielégítése céljából.
  • Törekvés minden költség és befektetés maximális megtérülésére.
  • A reptéren történő, a kereskedelmi egységek (bérlők) kezdeményezésére vagy az ő érdekükben/ ellenőrzésük érdekében végzett kutatások menedzselése.
  • Munkaterülethez kapcsolódó innovációk, trendek ismerete, javaslattétel, majd ezek alkalmazása.

Elvárások:

  • Felsőfokú marketing végzettség
  • Minimum 2 év szakmai tapasztalat
  • Tárgyalási szintű angol nyelvtudás
  • Vállalati vagy ügynökségi tapasztalat BTL promóciók szervezésében
  • FMCG szektorban vagy üzletközpontban szerzett tapasztalat előny
  • B kategóriás jogosítvány
  • Kiváló kapcsolatteremtő- és kommunikációs készség
  • Kiváló problémamegoldó- és szervezőkészség
  • Önállóság, proaktivitás

Munkavégzés helye:

  • Budapest Liszt Ferenc Nemzetközi Repülőtér

Magyar és angol nyelvű fényképes önéletrajzokat motivációs levéllel, a pozíció és a bérigény megjelölésével, a lenti e-mail címre várjuk.

Budapest Airport – Magasan a legjobb

Helyek Pest
Budapest
Kategória Marketing / Reklám / Média / PR
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol