www.cvonline.hu

Kereskedelmi manager

  • A hirdetés 1279 napja lejárt

Az Auchan egy 12 országban jelen lévő kereskedelmi csoport tagja. Az 1998 óta Magyarországon is jelen lévő Auchan 7000 munkatársával a magyar kereskedelmi piac vezetője.
Az Auchan a közelmúltban erősítette pozícióit azzal, hogy 7 új áruházat nyitott meg Budapesten, Debrecenben, Szegeden, Szolnokon és Miskolcon.

Budapesti munkavégzésre keresünk új kollégát az alábbi pozícióba:

Feladatok:

  • Irányítja egy-egy áruosztály munkáját kereskedelmi, gazdasági és humán téren
  • Meghatározza az osztály kereskedelmi politikáját
  • Meghatározza az osztály választékát és akciós politikáját
  • Biztosítja osztálya kereskedelmi dinamizmusát
  • Tárgyalásokat folytat a beszállító partnerekkel
  • Biztosítja osztálya gazdasági eredményeit
  • Felelős egy 3-15 fős csapat irányításáért és fejlesztéséért
  • Részt vesz a munkaerő kiválasztásában és képzésében
  • Meghatározza a munkaszervezést, elkészíti és ellenőrzi a munkaidő beosztást
  • Motiválja csapatának tagjait

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettséggel vagy jelentős szakirányú tapasztalat
  • Illatszer/ drogéria területen szerzett gyakorlat előnyt jelent
  • Rugalmasság, dinamizmus, csapatszellem
  • Nagy munkabírás
  • Nyitottság a szakma iránt

Amit kínálunk:

  • Azonnali munkalehetőség
  • Stabil háttér, karrierlehetőség, folyamatos szakmai képzés
  • Jó hangulatú csapatmunka
  • Versenyképes jövedelem és prémium, különböző szociális juttatások

Munkavégzés helye: Budaörs

Amennyiben megfelel a hirdetésen támasztott feltételeknek, kérjük, küldje el szakmai önéletrajzát fizetési igényének megjelölésével az alábbi címre.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Értékesítés / Kereskedelem