www.cvonline.hu

Kereskedelmi manager (Debrecen)

  • A hirdetés 524 napja lejárt

Az Auchan családi vállalkozás, amely hosszú távon gondolkozik, világszerte 14 országban van jelen. Az Auchan Magyarország Kft. első 16 éve a terjeszkedés jegyében zajlott és zajlik azóta is. Mára közel 7000 munkatárs számára biztosítunk legális, hosszú távú munkalehetőséget. A jövőben alapelveinkhez hűen kívánjuk továbbra is kiszolgálni vásárlóinkat: minden nap egyre több vásárló számára szeretnénk elérhetővé tenni folyamatosan bővülő, minőségi kínálatunkat – hozzájárulva a vásárlóerő növekedéshez és az életminőség javulásához. Célunk, hogy megteremtsük a jövő válaszait a változó világ új igényeire.

Csatlakozz csapatunkhoz!

Várunk az alábbi feladatkörbe:

Kereskedelmi manager

Feladatok:

  • a jelentkező már az első naptól kezdve kereskedelmi feladatokat végez, valódi felelősséggel rendelkezik, és fix jövedelmet kap a képzés időszaka alatt
  • a 12 hetes periódus alatt gyakorlati tapasztalatot szerez, elméleti oktatásokon, szakmai képzéseken vesz részt, aminek segítségével megtanulja egy áruosztály kereskedelmi és akciós politikájának, és gazdasági eredményeinek irányítását
  • mentori és szakmai vezetők segítségével, gondosan felépített tréningprogramon keresztül sajátítja el a vezetői feladatokat, hogy önállóan képes legyen egy 3-15 fős csapat irányítására és fejlesztésére
  • a program befejeztével osztályvezetői kinevezésre, majd további sikerekre, karrier lehetőségekre számíthat

Elvárások:

  • felsőfokú végzettséggel rendelkezel
  • pályakezdő vagy, esetleg 1-2 éves munkatapasztalatod van
  • felhasználói szintű számítógépes ismereteid vannak (Excel, Word, Power Point)
  • vásárlóközpontú, rugalmas embernek tartod magad, és szeretsz csapatban dolgozni
  • kitűnő problémamegoldó képességgel, szervezőkészséggel és döntőképességgel rendelkezel
  • eredményorientáltnak, nagy munkabírásúnak és a szakma iránt nyitottnak érzed magad

Amit kínálunk:

  • Azonnali munkalehetőség
  • Stabil háttér, karrierlehetőség, folyamatos szakmai képzés
  • Jó hangulatú csapatmunka
  • Versenyképes jövedelem

Pozíciószint:

  • Középvezető/manager

Elvárt végzettség:

  • Főiskola
  • Egyetem

Munkavégzés helye:

  • Debrecen, Kishatár út 7.
Helyek Hajdú-Bihar
Kategória Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Értékesítés / Kereskedelem
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő